Dans Videosuyla Gündem Olan Cem Saygı Kimdir? Memleket Partisi Milletvekili Adayı Cem Saygı Ne Yaptı?

Memleket Partisi Zonguldak milletvekili adayı Cem Saygı son günlerin en çok konuşulan isimlerinden biri oldu. Sosyal medyada viral olan dans görüntülerinin ardından gündeme bomba gibi düşen Cem Saygı hakkında yapılan araştırmalar hız kazandı. Saygı, yaptığı açıklamalarla bir kez daha dikkat çekti. Peki Cem Saygı kimdir? Cem Saygı neden gündemde, ne yaptı? Cem Saygı istifa mı etti?

Detayların tamamı içeriğimizde…

Memleket Partisi Zonguldak milletvekili adayı Cem Saygı son günlerde sosyal medyanın gündeminden düşmüyor.

Cem Saygı Ne Yaptı?

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce’nin sosyal medyayı çalkalayan ‘Gaz Pedalı’ dansının ardından Cem Saygı’nın dans ettiği görüntüler de viral oldu. Twerk dansıyla tüm gözleri üzerine çeken Saygı, kendini ‘twerk yapmışsam ne var kardeşim? İnce de Gaz Pedal yapıyor’ sözleriyle savundu.

Cem Saygı Kimdir?

Sosyal medyanın dikkat çeken ismi Cem Saygı, Memleket Partisi Zonguldak milletvekili adayı listesinde 5. sırada yer aldı. Yaptığı dansla gündem olan Cem Saygı, TikTok’ta @cemsaygi67 kullanıcı adıyla yer alıyor. Saygı’nın Instagram kullanıcı adı ise @cemsaygi6767 .

Memleket Partisi Milletvekili Adayı Cem Saygı Neden Gündemde?

Cem Saygı, Memleket Partisi milletvekili adaylığından istifa etmesi için kendisine 5 bin TL para teklif edildiğini ve ölüm tehditleri aldığını iddia etti. Sosyal medya hesabından açtığı canlı yayında açıklamalarda bulunan Saygı, İnce’ye ‘Gençlerin önününü böyle mi açıyor’ sözleriyle sitem etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir