Aleyna Tilki ve Annesinin Gaza Gelip Düşman Çatlattığı Dansı

Küçük yaştan itibaren dahil olduğu müzik sektöründe her geçen gün daha da ilerleyen ve başarılı olan Aleyna Tilki, sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündem oluyor bildiğiniz gibi. Annesi ve kız kardeşi de kendisi gibi şarkıcılık yoluna baş koyan Aleyna’nın, annesi Havva Öztel’le düşman çatlatan dansı sosyal medyaya damgasını vurdu.

2017 yılında Cevapsız Çınlama şarkısıyla ortalığı kasıp kavuran Aleyna Tilki şimdilerde sektörün en başarılı isimlerinden biri.

Özellikle davranışları ve tavırlarıyla herkesin dikkatini çeken Tilki, sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden bir tanesi. Yaptığı paylaşımlar bir hayli yakından takip ediliyor.

Biliyorsunuz annesi ve kız kardeşi de Aleyna Tilki gibi şarkıcılık yoluna baş koydu.

Kız kardeşi Ayça Tilki’nin ‘Gönlüme Göre Ver’ şarkısı ile annesi Havva Öztel’in ‘Unutamazsın Beni’, ‘Seni Kalbimden Kovdum’ şarkıları bir dönem çok konuşulmuştu. Havva Öztel şimdilerde 123 bin takipçisi olan sosyal medya hesabında paylaşımlarını sürdürüyor.

Hatta geçtiğimiz gün mavi tülbenti ile verdiği poza “Kandil olaydı hayırlı kandiller derdim” yazan Havva Öztel’in bu hareketine anlam verememişti.

Tıpkı kızı gibi açıklamaları ve paylaşımlarıyla gözleri üstüne çeken Havva Öztel, gündemdeki yerini korumaya devam ediyor.

Anne-kız hoşlanmadıklarına laf göndermekten ve ima yapmaktan çekinmeyen ikili, geçtiğimiz akşam düşman çatlatan danslarını sosyal medyada paylaştı.

Herkesin bildiği Roman havası şarkısı “Para bizde, şöhret bizde” derken son derece eğlenen ikilinin videosunda ne kadar eğlendikleri belli oluyordu.

İşte Aleyna Tilki ve annesi Havva Öztel’in düşman çatlatan dansı:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir