Hande Erçel Cannes’da Katıldığı Fuarda Oyunculuğunu Eleştirenleri Şikayet Etti, Ortalık Karıştı

Oyunculuğuyla sürekli eleştirilen Hande Erçel, Cannes’da katıldığı Mipcom fuarında kendisini eleştirenlere hem sitem etti, hem de çok umursadığını ima etti. Detaylar ?

Hande Erçel, yıllardır hayatımızda olan ve son dönemlerde oyunculuğundan çok özel hayatıyla gündeme gelen ünlü isimlerden biri.

Hakan Sabancı’yla yaşamaya başladığı aşk bir süredir Hande Erçel’in merak edilmesinin başta gelen sebeplerindendi.

Ta ki kendisi uzunca bir aradan sonra Bambaşka Biri dizisiyle ekranlara dönene kadar…

Mutlaka denk gelmişsinizdir, Hande Erçel’in Burak Deniz’le başrollerinde yer aldığı dizi başladığından beri, gündemimizde bitmek bilmeyen bir “Hande Erçel oyunculuğu” meselesi var.

Hande Erçel’in inanılmaz bir hayran kitlesi var. Kendisini gözü kapalı koruyup sevenlerin ve müptelası olanların yanında bir de oyunculuğunu beğenmeyen, yapmacık olarak değerlendiren birçok insan var.

Ve Bambaşka Biri’ndeki performansının daha önceki performanslara kıyasla daha iyi olduğu düşünülse de, oyunculuğunu beğenmeyenler Hande Erçel’in kendisini geliştiremediğini de düşünüyor.

Sürekli eleştiri yağmuruna tutulan ve göz önünde biri olsanız muhtemelen bu sizin de hoşunuza gitmez, sizi kırardı muhtemelen. Bugüne kadar bu konuyla ilgili ne düşündüğünü bilmediğimiz Hande Erçel’i de kırmış olacak ki geçtiğimiz saatlerde bu eleştirilerle ilgili ilk defa konuştu.

Burak Deniz’le beraber Cannes’daki Mipcom fuarına katılan Hande Erçel, kendisine gelen eleştiriler sorulduğunda “Ülkemde bu meslekte var olabilmek için çok savaşıyorum” cevabını verdi.

Sözlerine, ‘Bunu karakterim üzerinden cevaplamak istiyorum. Leyla, hatta izlediğimiz birçok kadın karakter kendi dünyalarında var olabilmek için çok savaşıyorlar. Ben de, ne yazık ki kendi ülkemde bu meslekte var olabilmek için çok savaşıyorum’ diye başlayan Hande Erçel, ‘Bunlar gerçek hayatta var, izlediğimizde ne kadar güzel diyoruz ama hayattan örnek gördüğümüzde onu desteklemiyoruz, eleştiriyoruz’ diye başladı.

Ardından, “Bu eleştiriler üzüyor mu? Bazen tabii ki üzüyor ama bu meslekte benim kişisel cevabım, onuncu senem ve üzülseydim onuncu senem de olmazdı” dedi.

Eleştirilere üzülse, çok etkilenip bir noktada bırakıp gidebileceğini söyleyen Hande Erçel, konuşmasını ‘Olduğum yerden çok mutluyum. Leyla gibi kadınlar iyi ki varlar!’ diyerek bitirdi.

Birçok kullanıcı tarafından, “Ülkesinde kazanıyor ama ülkesini şikayet ediyor” yorumu alan Hande Erçel’in konuşmasını çok naif bulan ve hak verenler de oldu.

1. Gelin, ikiye bölünen sosyal medya kullanıcıları ne demiş beraber bakalım!

2. ?

3. ?

4. ?

5. ?

6. ?

7. ?

8. ?

9. ?

10. ?

11. ?

12. ?

13. ?

14. ?

15. ?

16. ?

17. ?

18. ?

19. ?

20. ?

?

21. Siz ne düşünüyorsunuz? Hadi yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir