Muhabiri Tokatladığı Görüntüler Nedeniyle Tepki Toplayan Sinan Engin’den Açıklamalı Video Geldi

‘Beyaz Futbol’ programıyla popülerlik kazanan Sinan Engin, genç bir gazeteciyle gerçekleştirdiği görüşmeyle gündem oldu. Gazetecinin sorusuna karşı verdiği tepkiyle herkesi şaşırtan Engin, ortaya çıkan haberlere hızlı bir şekilde yanıt verdi. Bu durum, Engin’in beklenmedik hareketiyle geniş kitlelerin dikkatini çekti. Kendine has üslubuyla tanınan Sinan Engin, bu olayla bir kez daha gündemin merkezine oturdu.

“Beyaz Futbol” ekranlarının sevilen yüzü, Beşiktaş’ın unutulmaz simalarından Sinan Engin, geçenlerde yaşanan bir olayla gündeme oturdu.

Genç bir gazetecinin soru sormak için yanına geldiği Engin’in sergilediği tutum, sosyal medyada hızla yayıldı.

Arabasından inen ve yanına yaklaşan genç bir muhabirin “Arabanız çok güzel. Ne iş yapıyorsunuz?” sorusuna Sinan Engin “Allah Allah oğlum bi siz eksiktiniz ha! O ne demek? Nasıl ne iş yapıyorum? Seni tokatlıyorum” yanıtını vererek genç muhabiri tokatlamıştı.

Bu video kısa sürede çok konuşuldu. Haberlerde Sinan Engin’in muhabire tokat attığı yazıldı çizildi. Oysa işin aslı başkaydı…

İşte o video:

Sinan Engin, hakkında çıkan haberlere karşı hızla bir videolu açıklama yaptı. “Her şey kurguydu, anlamıyor musunuz gerzekler?” dedi.

İşte Sinan Engin’in açıklama videosu…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir