Şeyma Subaşı’dan bir kitap daha geliyor! ‘Boşanma yaradı’

Acun Ilıcalı’nın eski eşi Şeyma Subaşı, 3 Mayıs 2023 tarihinde Mohammed Alsaloussi ile nikah masasına oturmuştu. Düğünlerini yapmadan önce nikah kıyan ikili, Fas’ta şehrinde birbirlerine ‘evet’ demişti.

TEK CELSEDE BOŞANDI

Ancak ikilinin mutluluğu uzun sürmemiş; Subaşı, bir dargın bir barışık aşk yaşadığı Mohammed Alsaloussi ile 29 Eylül’de tek celsede boşanmıştı.

HAKKINDAKİ AŞK İDDİASINI YALANLAMIŞTI

Şeyma Subaşı’nın adı geçtiğimiz günlerde Formula E CEO’su ile anılmıştı. Hakkında çıkan aşk haberlerinin ardından Instagram hesabından açıklama yapan Subaşı “Haberler doğru değil ama şunu haber yapabilirsiniz boşandığımdan beri 4 aydır belki daha fazla kimsenin elini bile tutmadım, flörtleşmedim, konuşmuyorum hiç kimseyle alakam yok. Bekar olduğum için herkesle yazacaksınız galiba kızların hiçbir erkek arkadaşı olamıyor normal. Ben de tam tersi kimseyle beraber değilim, bu özel bilgiyi de size vereyim elini bile tutmadım” demişti.

“KİTAP YAZMAYA BAŞLAMALISIN”

Şimdilerde sosyal medyadaki paylaşımlarıyla dikkat çeken Subaşı takipçisine verdiği bir yanıtla gündem oldu. Subaşı’nın elinde kitapla uzandığı bir pozuna takipçisi “Bence kitap yazmaya asıl şimdi başlamalısın. Demlenmişsin” yorumunu yaptı. Şeyma Subaşı ise bu yoruma kayıtsız kalmadı.

“BAŞLADIM BİLE ZATEN”

Subaşı “Aynı şeyi dün arkadaşlarımla paylaştım. Ve onlarda tam zamanı dedi. Başladım bile zaten” yanıtını verdi.

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir